Культурний відпочинок


 
Мукачівський драматичний театр - історія професійного Закарпатського обласного державного російського драматичного театру розпочалася в серпні 1947 року прем'єрою історико-документальної драми за п'єсою Бехтєрєва та А. Розумовсьуого «Полководець Суворов».15 жовтня 2014 року колективом Закарпатського обласного державного російського драматичного театру було прийняте рішення усунути із назви означення «російський». 9 лютого 2017 року Мукачівської міською радою був створений комунальний заклад «Мукачівський драматичний театр» на базі Закарпатського обласного державного драматичного театр. Чинний репертуар театру включає твори української, російської та світової класики. Репертуарна політика театру будується на основі поглибленого аналізу естетичних та духовних потреб суспільства. Театр є постійним учасником міжнародних театральних фестивалів.
Сайт кінотеатру, де можна переглянути розклад вистав:
https://mukachevoteatre.wordpress.com/




 Кінотеатр "Перемога" розташований в центральній частині мальовничого міста Мукачева. Він займає територію в 1412 м². Зал кінотеатру здатний прийняти одразу 329 глядачів! Зал «Перемоги» оснащений сучасним цифровим обладнанням фірми BARCO. Фільми демонструються у форматі 2D та 3D. Звуковий формат Dolby DIGITAL.
Сайт кінотеатру, де можна переглянути розклад вистав:
https://kino-peremoga.com.ua/


 
Парк відпочинку (Парк Перемоги) — парк-пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення в Україні. Мукачівський Парк Перемоги - парк для прогулянок і відпочинку на березі ріки Латориця. На протилежному березі знаходиться одна з історичних туристичних памяток Мукачева - Свято-Миколаївський жіночий монастир. Окрім паркової зони, на території збудовано каруселі і атракції для діток і дорослих. Поїсти і випити кави можна в кафе-піцерії "Смакотела" (на території). Також в парку розташовано фестивальне містечко, на території якого проводяться фестивалі і мяські свята. В парку діє громадський туалет євро класу.


   
Міський сквер (парк ім. А.Кузьменка) — парк-пам'ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення в Україні, що знаходиться на лівому березі річки Латориці. Сквер було закладено у 1920—1930 роках на площі 2,5 гектара. До того на березі річки росли малоцінні зарості верб, серед яких знаходились окремі городи і господарські будівлі. Сквер розташований на високій терасі Латориці, звідки відкриваються чудові краєвиди околиць міста і мальовничих горбів, покритих садами й лісами.

Архітектурна розбивка території виконана у регулярному стилі з чітким розмежуванням кварталів, широкими алеями, акуратними газонами і бордюрами, посадками декоративних кущів і дерев симетричними групами і окремими солітерами. Площа скверу порівняно велика для насаджень подібного типу, але оригінальне планування території у формі відкритого скверу не дає можливості назвати його парком у тому значенні слова, яке ми звикли вкладати в цей термін.


Дендропарк «Березинка"— дендрологічний парк місцевого значення в Україні. Розташований у межах Мукачівського району Закарпатської області, неподалік від північно-західної околиці села Березинка, при автошляху Н 09, лісництво Березинка (урочище Нодьлігет, квартал 3).Площа 34 га. Статус надано з метою збереження дендропарку, закладеного 1957 року. У його колекції нараховується бл. 2000 деревно-чагарникових порід, а це — найбільша дендрологічна колекція Закарпатської області. Є екзотичні та рідкісні види: кедр гімалайський, кедр ліванськийкедр атласькийкедр прирічковийсеквоя вічнозеленагоріх Зібольдаліквідамбар смолистийялиця велетенськакриптомерія японськакунінгамія ланцетнасосна СабінаАдамове дереводиморфант (калопанакс), бамбукелеутерококтис ягіднийбарбарис Юліанааралія маньчжурська та інші.


 
Прогулянка  набережною 







Немає коментарів:

Дописати коментар

«Досліджую професії у сфері журналістики» Сьогодні я учасниця команди « MunkachBand » відвідала місцеве телебачення   з метою дослі...